Sterowniki

Sterowniki nawadniania - Rain Bird

Sterownik Rain Bird o służą do samodzielnego nawadniania. Za pośrednictwem WI-Fi umożliwia sterowanie nawadnianiem z dowolnego miejsca na świecie ora zapewniają wiele ciekawych funkcji. 

Sterownik / kontroler Rain Bird sterują zamykaniem i otwieraniem zaworów. Aplikacja pozwala na zdalne sterownie systemem nawadniania z każdego miejsca.

Chcielibyśmy Państwu dziś przekazać kilka słów o oszczędności czasu z systemem nawadniania oraz przedstawić Sterownik Raid Bird z modułem WiFI.
Systemy automatycznego nawadniania to rozwiązanie ułatwiające życie i w taki sposób możemy zaoszczędzić swój czas przy podlewaniu trawnika oraz rabaty roślinnej.
Tradycyjne podlewanie ogrodu jest dość czasochłonne gdy automatyczny system nawadniania ogrodu zrobi to za Ciebie nawet podczas wyjazdu.
Zdalna kontrola i inteligentne nawadnianie ogrodu.
Przy technologii systemu Rain Bird z modułem WIFI można dopasować częstotliwość i intensywność podlewania trawnika, a także wyznaczyć dni tygodnia, technologia analizuje prognozy pogody i dostosowuje system automatycznego nawadniania na podstawie przewidywanej temperatury, prawdopodobieństwo opadów wiatru i wilgotności co pozwala znacznie zaoszczędzić ilości wody nawet do 30% oraz utrzymać zieleń w idealnym stanie.

Spokojna głowa i komfort wypoczynku z systemem nawadniania zarządzanie technologią z dowolnego miejsca na ziemi oraz:

• Oszczędność czasu.

• Oszczędne i efektywne wykorzystanie wody.

• Zdrowy wygląd zieleni.

• Oszczędność pieniędzy.

• Ochrona środowiska i jego zasobów.

Zapraszam do zapoznania się z naszymi produktami. Każdy znajdzie dla siebie swój odpowiedni kontroler, który spełni wasze oczekiwania. 

 

Sterownik Rain Bird. Systemy nawadniające - sterowniki nawadniania  Rain Bird. Sterownik  Rain Bird - system nawadniający, system do nawadniania.

Sterowniki

Aktywne filtry