AQUADRIP

SYSTEMY NAWODNIENIOWE - Doradzamy, projektujemy, wykonujemy!

Nasze doświadczenie zdobywaliśmy przez lata ciężkiej pracy. Realizowaliśmy projekty od nawadniania małej prostej rabaty roślinnej po sady, pola uprawne, uprawy pod osłonami, ogrody, szkółki produkcyjne drzew i krzewów oraz tereny miejskie. Nasze prace były realizowane w całym kraju w takich miastach jak Łódź, Skierniewice, Żyrardów, Warszawa, Otwock, Szczecin, Poznań, Kalisz, Grójec, Łowicz i wielu innych miastach.

Przez te lata nasze prace wykonywaliśmy na produktach bardzo dobrej jakości marki HUNTER, IRRITEC, UNIDELTA które nas nigdy nie zawiodły. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych zadowolonych klientów mianowicie stawiając czoła skutkom oraz wielu ograniczeniom spowodowanym przez pandemie COVID-19, która panuję na świecie postanowiliśmy otworzyć sklep internetowy z największa oraz najlepszą gamą produktów marki HUNTER.

Celem sklepu internetowego AQUADRIP w trudnym okresie pandemii jest wsparcie naszych klientów stałych jak i nowych w dostępie do profesjonalnego sprzętu do nawadniania, przetestowanego w naturalnych warunkach przy wykonywaniu wielu projektów przez nasz zespół AQUADRIP.

Korzystając z usług sklepu internetowego AQUADRIP gwarantujemy wysoką jakość produktów oraz profesjonalną pomoc dla początkujących jak i profesjonalistów w doborze odpowiednich produktów oraz wykonania instalacji nawodnieniowej

Naszą misją AQUADRIP jest zminimalizowanie zużycia wody na ziemi poprzez odpowiednie zaprojektowanie sytemu nawodnieinowego oraz dostarczenie wysokiej jakości produktów nawodnieniowych.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Zespół AQUADRIP