AQUADRIP

SYSTEMY NAWADNIANIA - Doradzamy, projektujemy, wykonujemy!

Nasze doświadczenie zdobywaliśmy przez lata ciężkiej pracy, poznając niemal wszystkie produkty do nawadniania. Realizowaliśmy projekty od nawadniania małej prostej rabaty roślinnej po ogrody, szkółki drzew i krzewów, a także tereny miejskie. Dzisiaj skupiamy się przede wszystkim na nawadnianiu ogrodów, trawników oraz rabat roślinnych. Nasza firma stale się rozwija, wprowadzając produkty najwyższej jakości.

Nasze automatyczne nawadnianie zapewnia:

Oszczędzanie Twojego czasu,

Oszczędne i właściwe wykorzystanie wody,

Zdrowy wygląd trawy oraz roślin,

Oszczędność Twoich pieniędzy,

Ochronę środowiska i jego otoczenia.

Nasze prace były realizowane w wielu miastach w Polsce, takich jak Warszawa, Łódź, Szczecin, czy Radom.

Wybraliśmy najlepsze marki na rynku, takie jak RAIN BIRD i IRRITEC, na których polegamy od lat. Cały nasz system nawadniania opiera się wyłącznie na tych markach. Dzięki ich niezawodności możemy zainstalować kontrolery, które spełnią Wasze oczekiwania. Razem z Wami mamy kontrolę nad Waszym Systemem Automatycznego Nawadniania. Nigdy nie zostawiamy naszych klientów samych.

Wszystkie produkty marki Rain Bird i Irritec - sterowniki, zraszacze, elektrozawory, dysze, linie kroplujące, rury czy złączki - są dostępne w naszej ofercie.

Jesteśmy dumni z wprowadzania innowacyjnych rozwiązań marki Rain Bird, które umożliwiają jeszcze bardziej efektywne nawadnianie.

Korzystając z naszego sklepu internetowego AQUADRIP, gwarantujemy wysoką jakość produktów oraz profesjonalną pomoc dla początkujących i instalatorów w doborze odpowiednich produktów do wykonania instalacji nawadniania.

MISJĄ AQUADRIP jest zminimalizowanie zużycia wody poprzez odpowiednie zaprojektowanie automatycznego systemu nawadniania oraz dostarczenie wysokiej jakości produktów do budowy instalacji.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Zespół AQUADRIP