AQUADRIP

SYSTEMY NAWADNIANIA - Doradzamy, projektujemy, wykonujemy!

Nasze doświadczenie zdobywaliśmy przez lata ciężkiej pracy, gdzie poznaliśmy prawie wszystkie jak nie wszystkie produkty do nawadniania, a było ich całkiem sporo. Realizowaliśmy projekty od nawadniania małej prostej rabaty roślinnej po sady, pola uprawne, uprawy pod osłonami, ogrody, szkółki produkcyjne drzew i krzewów oraz tereny miejskie.  Dzisiaj skupiamy się przede wszystkim na podlewaniu ogrodów, trawniki oraz rabaty roślinne. Nasza firma stawia na ciągły rozwój i wprowadzanie produktów najwyższej jakości. Nasze automatyczne nawadnianie zapewnia: - oszczędzanie Twojego czasu, - Oszczędne i prawidłowe wykorzystanie wody, - Zdrowy wygląd trawy oraz roślin, - Oszczędzanie Twoich pieniędzy, - Ochronę środowiska i jego otoczenia.   Nasze prace były realizowane w wielu miastach w Polsce: Warszawa, Łódź, Skierniewice, Szczecin, Otwock, Rawa Mazowiecka, Józefów, Żyrardów, Radom, Grójec, Garwolin, Grodzisk Mazowiecki. 

Poznaliśmy wiele firm zajmujących się dystrybucją produktów do nawadniania. Wybraliśmy najlepsze marki na których pracujemy już wiele lat i nigdy nas nie zawiodły takie jak RAIN BIRD, HUNTER, IRRITEC. Cały nasz system podlewania opiera się tylko i wyłącznie na tych markach. Sterownik RAIN BIRD czy HUNTER nigdy nas nie zawiodły i cieszy nasz fakt, że te marki cały czas stawiają na rozwój swoich produktów. Dzięki temu My możemy zainstalować KONTROLERY, które spełnią Wasze oczekiwania. Razem z Wami mamy kontrolę nad waszym System Automatycznego Nawadniania. Nigdy nie zostaniesz sam.

Wszystkie produkty marki Rain Bird, Hunter, Irritec - sterownik, zraszacz, elektrozawór, dysza, linia kroplująca, rura czy złączka.  U nas macie możliwość zobaczenia na stronie produktu do sprzedaży ale także, z naszych prac. 

Korzystając z usług sklepu internetowego AQUADRIP gwarantujemy wysoką jakość produktów, profesjonalną pomoc dla początkujących jaki i dla instalatorów w doborze odpowiednich  produktów do wykonania instalacji nawadniania.

MISJĄ AQUADRIP jest zminimalizowanie zużycia wody poprzez odpowiednie zaprojektowanie automatycznego systemu nawadniania oraz dostarczenie wysokiej jakości produktów do budowy instalacji.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Zespół AQUADRIP