System kroplujący

Linia kroplująca bez kompensacji i z kompensacją ciśnienia 50m, 100m, 200m, 400m

Linia kroplująca wytrzymała dzięki swojej grubości ścianek, odporna na promieniowanie UV zapewnia długą żywotność w terenie. Linia kroplująca bez kompensacji i z kompensacją ciśnienia 50m, 100m, 200m, 400m wykorzystywana jest w rabatach roślinnych oraz na wielu plantacjach na świecie. Wybierz i znajdź odpowiednią dla siebie. W naszej ofercie tanie linie kroplujące Rain Bird, Sundrip, Paladrip.

Linie kroplujące bez kompensacji i z kompensacją ciśnienia do rozprowadzenia wody w rabatach roślinnych. Linia kroplująca łatwa jest w instalacji oraz zapewnia długą żywotność dzięki odporności Na promieniowanie UV.

Oszczędzanie wody przynosi korzyści nam wszystkim, z pomocą przychodzi linia kroplująca marki Sundrip Pro polskiej produkcji do nawadniania kropelkowego (polecany produkt), ale i inne linie kroplujące w naszej ofercie. Przy częstych suszach oszczędność wody staje się ważniejsza niż kiedykolwiek. Najskuteczniejszym sposobem utrzymania nasadzeń i terenów zielonych w takich warunkach jest zainstalowanie systemu nawadniania kropelkowego, który dostarcza wodę do obszaru korzeni roślin lub w jego podłoże. Linia kroplująca pozwala na precyzyjne nawadnianie z większą wydajnością, dzięki czemu wspierają zdrowszy wzrost roślin oraz zapewniają wyjątkową oszczędność wody.

Systemów nawadniania kropelkowego - 5 dodatkowych korzyści:

• Zmniejszają liczbę godzin pracy.
• Pozwalają na oszczędność pieniędzy.
• Ograniczają rozwój chorób utrzymując wodę z dala od liści łodyg.
• Ograniczają wzrost chwastów, utrzymując suchą glebę oprócz okolic roślin docelowych.
• Ułatwiają podlewanie roślin na nierównym terenie lub pagórkowym terenie.

Linia kroplująca bez kompensacji i z kompensacją ciśnienia 50m, 100m, 200m, 400m - Linie kroplujące Rain Bird, Sundrip, Paladrip, itp. Dobra cena - sklep ogrodniczy. Nawadnianie kropelkowe. System nawadniania kropelkowego. Systemy nawadniające kropelkowe, nawadnianie

System kroplujący

Aktywne filtry